Internet

Internet w dzisiejszych czasach jest już prawie wszędzie ze względu na to Dom czy biuro nie jest wstanie funkcjonować bez dostępu do internetu.

  KOM-SAT-NET wspiera klientów na etapie projektowania sieci i wykonania. Zapewniamy serwis i wsparcie w problemach i rozbudowach sieci internetowych .

W Limanowej nie wszyscy mają dostęp do internetu opartego na światłowodzie w związku z tym

Dla klientów którzy poszukują innego rozwiązania polecamy lokalnego DOSTAWCĘ INTERNETU.

Szybki i stabilny internet to przyjemność korzystania . Masz problem z wifi zapraszamy do kontaktu.Podpowiemy rozwiązanie ,pomożemy w doborze sprzętu 

Sprawdź szybkość swojego łącza .

Pomagamy w formalnościach uzyskania szybkiego internetu. Na terenie Limanowej i okolic.

Ciekawostka .jaki internet wybrać?
Bezsprzecznie największymi zaletami światłowodu są największy wśród znanych nam mediów, zasięg, ogromna pojemność informacyjna oraz duża przepływność. Teoretycznie transmisja danych za pomocą światłowodu może osiągać szybkość nawet 25 Tbit/s. Oczywiście w praktyce jest to nieosiągalne – rzeczywista szybkość silnie uzależniona jest od odległości nadajnikiem, a odbiornikiem sygnału oraz wielu innych czynników. Rekordowa prędkość, jaką udało się uzyskać w praktyce to 1 Pbit/s na odległość 50 km. To 25 razy mniej niż teoretyczna prędkość, ale i tak znacznie, znacznie szybciej niż w przypadku innych mediów.

 
Zaletami światłowodów są także małe straty, co przekłada się na zdolnośc przesyłania sygnałów na znaczne odległości całkowota niewrażliwość (z powodu wykorzystywanego medium) na zakłócenia elektromagnetyczne, a co za tym idzie także odporność na tradycyjne metody przechwytywania informacji. Łącza takie są także bardzo niezawodne oraz proste w obsłudze. Dlatego cieszymy się że jesteśmy w stanie pomóc większej ilości klientów w migracji łącza na światłowód.