Kamery to jeden ze sposobów chrony

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem instalacji CCTV oraz sprzedażą i instalacją kamer i rejestratorów wideo. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które obejmują projektowanie, instalację, konfigurację oraz szkolenie z obsługi systemu.

Nasze rozwiązania są skierowane do klientów prywatnych oraz firm, którzy chcą zwiększyć poziom bezpieczeństwa swojego domu lub przedsiębiorstwa. Nasza oferta obejmuje kamery wewnętrzne i zewnętrzne, kamery przemysłowe, kamery panoramiczne oraz rejestratory wideo.

Dzięki naszym rozwiązaniom, klienci zyskują możliwość zdalnego podglądu obrazu z kamer za pomocą smartfonów lub komputerów. Systemy oferowane przez naszą firmę są łatwe w obsłudze, a jednocześnie oferują wiele funkcjonalności, takich jak detekcja ruchu, nagrywanie w czasie rzeczywistym oraz powiadomienia w przypadku wykrycia niepożądanych zdarzeń.

Zatrudniamy doświadczonych i certyfikowanych instalatorów, którzy zapewnią szybką i profesjonalną instalację systemu CCTV oraz udzielą niezbędnych szkoleń z obsługi. Dbamy o najwyższą jakość oferowanych usług oraz dostarczanych produktów, dzięki czemu nasze rozwiązania są nie tylko wydajne, ale także niezawodne i trwałe.

Jeśli szukasz profesjonalnego instalatora kamer CCTV, skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści chętnie pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Już jedna kamera szerokokątna jest wstanie w części zabezpieczyć Twój dom lub Firmę.

kamery w Limanowej
kamerka w nocy
rejestrator kamer

KOM-SAT-NET .Zapewniamy montaż i konfigurację sprzętu oraz szkolenie z zakresu użytkowania  . Podgląd z dowolnego miejsca na Twoim urządzeniu.

podgląd przez kamerkę
obiekt monitorowany limanowa

Rynek Limanowa

Potrzebujesz programu  aplikacji na telefon. Hikvision wszystko co potrzebujesz.

Kamery w aplikacji na telefon. Podgląd z dowolnego miejsca za pośrednictwem internetu.

kamera Limanową
Kamera TYŁ
kamery w telefonie

Kamery do biura, sklepu

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego domu, punktu handlowego, firmy lub innego obiektu? Podstawą jest niezawodny system monitoringu. Rejestracja obrazu z kamer do monitoringu to prosty sposób na to, aby odstraszyć potencjalnego włamywacza, móc zareagować w sytuacji zagrożenia i zyskać dowody potrzebne np. przy współpracy z policją. Jeśli szukasz gotowego rozwiązania, sięgnij po zestawy do monitoringu przygotowane przez KOM-SAT-NET. Działają w technologiach AHD, HD-CVI, HD-TVI oraz IP.