ANTENY

Montaż anten Limanowa

 

 

 Montaż anten satelitarnych: Canal + NC +, Cyfrowy Polsat, TNK, oraz ORANGE (wszystkie platformy polskie i zagraniczne) .
Instalacja anten Naziemnej Telewizji Cyfrowj DVB-T ,HEVC
KOM-SAT-NET Wykona usługi w zakresie instalacji, modernizacji, naprawy, konserwacji anten satelitarnych i cyfrowych naziemnych.

Montaż anten limanowa i okolice tel.601564744.

Dysponujemy doskonale przygotowaną ofertą instalacji zbiorczych. Dla domków jednorodzinnych oraz budownictwa wielorodzinnego. 

Montaż i serwis , a także ustawianie anten telewizyjnych. Posiadamy profesjonalne urządzenia pomiarowe. W związku z tym pozwala to na wykonanie szybkiego, estetycznego i przede wszystkim trwałego montażu.

Jeśli zechcecie  aby w każdym waszym pokoju była telewizja SATELITARNA. + CYFROWA NAZIEMNA + RADIO. W związku z tym mamy dla Państwa MULTISWITCH który rozwiąże państwa wymagania.

Dlatego rozbudowujemy instalacje według wymagań tak aby właściciel był zadowolony z naszej usługi.

Multiroom podłączamy również bezprzewodowo przez Wifi Access Pointy lub tradycyjnie przewodem.

Ciekawostka dla bardziej dociekliwych klientów.

Ponieważ Telewizja satelitarna od wielu lat jest jednym z głównych źródeł programów telewizyjnych. Podobnie do klasycznego, naziemnego odbioru radia i telewizji. Cechą charakterystyczną satelitarnego sposobu rozpowszechniania programów telewizyjnych jest możliwość pokrycia sygnałem ogromnych obszarów. Dlatego za pomocą jednego tylko nadajnika. Ponadto taki sposób emisji stwarza możliwość dotarcia z sygnałem do miejsc, na których budowa sieci nadajników naziemnych jest nieopłacalna . Dlatego najprostszym przypadku odbiór telewizji satelitarnej jest realizowany za pomocą anteny TV-SAT . Z konwerterem i odbiornika satelitarnego podłączonego do telewizora.

 

 

Do odbioru satelitarnego jest przeznaczony zakres SHF od 3GHz do 30GHz. Dzięki dużej szerokości pasma jest możliwa duża ilość kanałów transmisyjnych. W ostatnich latach telewizja satelitarna rozwijała się burzliwie. Dzięki rozwojowi mikrofalowej techniki antenowej. Jej początki sięgają techniki linii radiowych , zaś strona naukowo-teoretyczna mikrofalowej techniki antenowej. Opanowała już chyba wszystkie zagadnienia podstawowe. Obecnie główny nacisk jest skierowany na aspekty technologiczne. Aw szczególności na technologię półprzewodnikową elementów elektronicznych.

Satelity geostacjonarne znajdujące się nad równikiem Ziemi w odległości 35634km nad jej powierzchnią, tzn. na orbicie z promieniem około 42000km, lecą z prędkością około 11000km/h z zachodu na wschód. Przy tych warunkach prędkość kątowa satelitów jest równa prędkości obrotowej Ziemi. Taki satelita wydaje się – z punktu widzenia obserwatora znajdującego się na powierzchni Ziemi – „być nieruchomym” nad równikiem. Odbiorcze anteny satelitarne na Ziemi nie muszą więc ciągle nadążać (być naprowadzane) za takim nadajnikiem. Są one montowane na stałe i tylko raz dokładnie ukierunkowywane. Wyjątkiem są tutaj bardzo duże i silnie ogniskujące anteny z dużym zyskiem, które muszą być naprowadzane z powodu nieuniknionych małych wahań parametrów orbity satelity.Wydaje się że satelity jeszcze długo będą nam służyć.

 

Montaż Anten przez KOM-SAT-NET jest gwarancją jakości i dbałości o szczegóły

Oferujemy usługę montażu i ustawiania anten satelitarnych w profesjonalny sposób, dzięki czemu będziesz miał pewność, że odbiór telewizji satelitarnej będzie optymalny.

Nasi doświadczeni technicy posiadają niezbędną wiedzę i narzędzia, aby dokładnie przeprowadzić instalację i skonfigurować antenę satelitarną w sposób umożliwiający odbiór najlepszej jakości sygnału. Bez względu na to, czy potrzebujesz instalacji anteny satelitarnej w domu, mieszkaniu, hotelu czy innym miejscu, służymy fachowym doradztwem i kompleksową obsługą.

Nasza oferta obejmuje nie tylko montaż anteny satelitarnej, ale również ustawienie odpowiedniego kąta, polaryzacji i innych parametrów, które wpływają na jakość odbioru sygnału. W razie potrzeby przeprowadzamy też naprawy lub wymiany uszkodzonych elementów anteny, aby zapewnić ci ciągły dostęp do ulubionych kanałów.

Zapewniamy również usługi dodatkowe, takie jak ustawianie dekodera, programowanie pilota, konfiguracja sieci satelitarnej, czy też doradztwo w zakresie wyboru najlepszego dostawcy telewizji satelitarnej. Nasze usługi są wykonywane w sposób terminowy, solidny i zawsze z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego montażu i ustawienia anteny satelitarnej, skontaktuj się z nami, a nasi technicy przyjadą do ciebie i przeprowadzą wszystkie niezbędne prace.