Ryszard Putiatycki

twórca cyfrowy

Wspieranie ludzi w biznesie stało się moją pasją . A umiejętności budowania stron internetowych sprawia że moi klienci są widoczni w sieci i mają więcej klientów.

Własna WWW

Rok 2020 zmienił świat nie odwracalnie to co działało do tej pory już nigdy nie powróci. Większość  tradycyjnych biznesów uciekło do internetu i tam pozostanie . Własna strona internetowa to już obowiązek . Strona internetowa pozwoli na to by świat cię zobaczył . Strony internetowe wspomagają nawet najmniejsze lokalne biznesy .Im wcześniej zaczniesz reklamować się w sieci tym lepiej dla twojego biznesu. Strony internetowe nie muszą być drogie i skomplikowane ceny zaczynają się od 500zł  . Istotną rzeczą jest domena – unikalna nazwa a najlepiej nazwa firmy którą już prowadzisz lub zamierzasz prowadzić . By twoja strona była widoczna w sieci należy ją umieścić na server my polecamy ZENBOX jest jedną z największych platform w Polsce . Zenbox oferuje też sprzedaż domen i nie są one takie drogie zaczynają się od 12.99 za pierwszy rok.

Wiemy że  nie wszyscy znają się na tworzeniu stron dlatego oferujemy pomoc . Krótko mówiąc stworzymy dla ciebie stronę internetową .

POTRZEBUJESZ STRONY WWW

tel.737-830-040

Gotowe i sprawdzone rozwiązania

38 Courses

82 Courses

122 Courses

55 Courses

58 Courses

Art

30 Courses